wstążka

wstążka

Trwająca 3 miesiące przygoda, zachęta do czytania i unikalne wspomnienia na całe życie!


Pamiętacie ten magiczny moment, gdy znajdowaliście w skrzynce zaadresowany do Was list? Prawdziwy list: w ładnej kopercie, ze znaczkiem, pachnący papierem i niosący ze sobą jakąś historię? Obecnie takie momenty są coraz rzadsze, o ile w ogóle jeszcze się zdarzają. A nasze dzieci zapewne nigdy nie poznają tego uczucia: oczekiwania na listonosza, aury tajemnicy przed otworzeniem koperty. W czasach, gdy wszystko dostajemy natychmiast, zwykły list może wydawać się anachronizmem, ale jakże uroczy to anachronizm!


Zapraszam Cię do uczestnictwa w projekcie, który pokaże Twemu dziecku magię listów i pozwoli mu przeżyć prawdziwą przygodę! Każda osoba zapisana do programu przed 13 tygodni otrzymywać będzie list z kolejnym rozdziałem powieści pod tytułem Kandela, Czarny Lew i planeta Kumpligświst. List będzie wydrukowany na ładnym papierze, zapakowany w ozdobną kopertę, zapieczętowany stemplem oraz będzie zawierał dołączony gadżet.O mnie


Nazywam się Iwona Wilmowska.
 
Mam dwie córeczki - istne kopalnie motywacji i inspiracji!
 
Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym, z zawodu badaczem, a z zamiłowania pisarką.
Piszę powieści bardzo różne, bo nie chcę się zamykać w żadnych ramach i bardzo cenię sobie wolność pisania tego, co mi akurat w duszy gra.
Dotychczas ukazały się trzy moje powieści skierowane do dzieci/młodzieży:
 
  • Pogromcy Nudy (wydawnictwo WAM, 2013)
  • Julka. Po pierwsze – uwierz w magię (Wydawnictwo Alegoria, 2013)
  • Julka. Po drugie – magia jest w tobie (Wydawnictwo Alegoria, 2014)
Oraz jedna książka dla dorosłych:
  • Tajemnice Leokadii (2016).
W głowie wciąż rodzą mi się nowe pomysły, a projekt "Kandela" to moje najnowsze "dziecko". Powstał z miłości do literatury, zamiłowania do papieru i nostalgii za przed-komputerowymi czasami.

Zapraszam na:
- moją stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/Iwona-Wilmowska-1664862327120970/
- mój profil na Lubimy Czytać: http://lubimyczytac.pl/autor/77998/iwona-wilmowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz